Головна » Новини та публікації » Територіальне управління МНС у Вінницькій області спростовує участь співробітників оперативно-рятувальної служби у передвиборчій агітації
Територіальне управління МНС у Вінницькій області спростовує участь співробітників оперативно-рятувальної служби у передвиборчій агітації
24 жовтня на сайті громадянської иережі ОПОРА було опубліковано статтю про те, що рятувальники МНС області власними силами із застосуванням спеціальної техніки наклеювали агітаційні матеріали одного із кандидатів у народні депутати.
Дана інформація не відповідає дійсності. Адже, як повідомили у ТУ МНС автомобіль, що зображений на фото, із 1 січня 2003 року знаходиться в оренді Шпиківської селищної ради і обслуговує тамтешню місцеву пожежну команду. Такі команди не є структурними підрозділами МНС. Вони підпорядковуються органам місцевого самоврядування, фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів і створюються за ініціативи громад, як правило, у населених пунктах, де відсутні державні пожежно-рятувальні частини.
Галина Сегеда
прес-секретар Громадянської Мережі ОПОРА
у Вінницькій області
097 705 23 66
За коментарями звертайтесь:
Олег Левченко
регіональний координатор Громадянської Мережі ОПОРА
у Вінницькій області
063 777 02 05
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.