Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Напрямки роботи » Спостереження за виборами » Спостереження за Виборами 2012 » Зареєстровані кандидати по Вінницькій області 2012 » ОВО №15 » Ковальов Володимир Аркадійович

Ковальов Володимир Аркадійович

 

Одномандатний виборчий округ 15
Партія, що висунула Комуністична партія України
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК  
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом  
Відомості про кандидата народився 27 сiчня 1957 року в селі Кам’яногірка Жмеринського району Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, член Комуністичної партії України, проживає в селі Слобода-Шаргородська Шаргородського району Вінницької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Комуністична партія України.

 

Передвиборна програма

кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі №15

Ковальова Володимира Аркадійовича

 

         Я, Володимир Ковальов , йду на вибори. Незважаючи на весь «бруд», який на мене вже вилили і ще виллють. Я не боюся, адже вірю, що виборці зможуть відрізнити наклепи від реальних справ.

         У ваших руках – моя передвиборча програма, моє бачення розвитку рідного краю. Читайте. Розмірковуйте. Обирайте.  

Жителі міст та сіл Вінниччини  за всі роки Незалежності  хотіли  бачити себе вільними та  заможними, на обіцянках здійснити таке «життя» велося (і вигравалося!) чимало передвиборчих кампаній. Але час спливав, а віз так і лишався на місці.

Чому так сталося?  Всі ці заклики та обіцянки  були лише красивими передвиборчими обгортками . Ніхто не збирався робити це насправді.

Влада так «поскубала» народ , що в неї тепер не залишилося коштів і на вирішення власних проблем.

Люди втрачають все, що мали, нічого натомість не отримуючи.

Нашим ресурсом є земля. І вона сьогодні активно розпродається. Біда в тому, що самі мешканці районів з цього нічого не отримують. Навіть навпаки – люди  втрачають право на свої законні 10 соток, поки мешканці інших українських (а нерідко й не українських) міст, отримують тут цілі гектари. Пройде ще три-чотири роки – і продавати буде нічого. Влада розбагатіла, населення  залишилися ні з чим.

Земля має належати тим, хто на ній проживає та працює.

 

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ

 

Перш за все необхідно подолати неефективне управління, влада сьогодні корумпована, надміру політизована, і приватні інтереси чиновників беруть гору над інтересами суспільства.

    Сьогодні ж у районах все відбувається стихійно: будинки зводяться без інфраструктури; села не забезпечені дитсадками, школами, магазинами,  а навіть якщо і є то через малу кількість учнів закриваються як і ФАПи; непродумані маршрути громадського  транспорту не відповідають потребам мешканців.

Якщо Ви оберете мене депутатом  до Верховної Ради, то перше, що я зроблю, – буду ініціювати прийняття довгострокової стратегії розвитку Шаргорода, Тульчина, Чернівців, Мурованих–Курилівців та  Томашполя.

 

Головні засади стратегії:

  1. Міста - з сучасним транспортним сполученням та інфраструктурою.
  2. Залучення інвестицій та створення сприятливих умов для підприємців.
  3. Вирішення екологічних та естетично-архітектурних питань.
  4. Стимулювання надходження інвестицій до районів.
  5. Заохочення людей до створення власного бізнесу (особливо – сімейного).
  6. Створення системи справедливого розподілення доходів.

Принципи процвітання районів:

  1. Соціальні зобов’язання влади та інвесторів. Будуєш багатоповерхівку - виділи 7% квартир місту, бо їх потребують черговики – ветерани, пенсіонери, вчителі та лікарі, багатодітні та молоді сім’ї, інваліди.
  2. Максимальне спрощення дозвільної системи, зменшення окремих міських податків.
  3. Сприяння проведенню аудиту та поновленню скасованої земельної черги. Інформація про проведення аудиту має стати доступною для будь-якого городянина.
  4. Відновлення транспортного сполучення до  всіх населених пунктів Вінницької області з відповідними районними центрами.
  5. Вирішення питання про безкоштовний проїзд пенсіонерів, учасників ВВВ, інвалідів. Маршрути міського транспорту треба оптимізувати так, щоб вони доходили до найвіддаленіших вулиць.
  6. Потрібні будинки культури та творчості для дітей, гуртки та студії. культурні заходи для всіх – виставки, покази, концерти, театральні вистави.   
  7. Підтримка освітян, садочків, шкіл, училищ, турбота про їх належний стан та матеріально-технічне забезпечення.
  8. Відновлення безкоштовної системи охорони здоров’я.
  9. Посилення уваги до профілактики та попередження захворювань.

10.  Розширення мережі соціальних аптек зі знижками на ліки для пенсіонерів, учасників ВВВ, інвалідів, малозабезпечених громадян.

11.  Скасування медичної реформи  у Вінницькій області, яка призводить до скорочення медичних установ.

12.  Встановлення жорсткого державного контролю  за цінами на медичні препарати.

 

30 липня 2012 року                                                                Ковальов В.А.


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua