Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації

Новини та публікації

ГМ ОПОРА: Моніторина вступної кампанії до ВУЗів

ГМ ОПОРА: Моніторина вступної кампанії до ВУЗів

2009-11-19
Другий рік поспіль Громадянська мережа ОПОРА проводить моніторинг вступної кампанії до вищих навчальних закладів, взявши на себе зобов’язання прослідкувати за прозорістю та дотриманням усіх вимог чесного вступу до ВНЗ.
Україна за 90 днів до виборів

Україна за 90 днів до виборів

2009-11-09
Україна за 90 днів до вибів Громадянська мережа ОПОРА розпочинає загальнонаціональну кампанію довготермінового громадського спостереження за виборами Президента України 2010. Протягом 90 днів виборчих перегонів на всій території України працюватиме 82 довготермінових спостерігача, що аналізуватимуть рівень організаційної підготовки до дня виборів, дотриманням законодавчих норм кандидатами та учасниками виборчого процесу, агітаційну складову кампанії.
Школа журналістики

Школа журналістики

2009-10-10
"Школа журнілістики" є спільним проектом Вінницького представництва ГМ ОПОРА та ГО «Подільска агенція регіонального розвитку». Даний проект орієнтований на молодих людей із сільської місцевості, а саме з Северинівки Жмеринського району Вінницької області. Учасники програми є учнями віком від 12 до 16 років. Через серію семінарів проведених фахівцями – психологами та журналістами буде змога змінити місцеву газету, в якій можна буде опубліковувати статті публіцистичного і культурного змісту, а також новини з життя рідного села чи школи .
Школа журналістики в Северинівці

Школа журналістики в Северинівці

2009-10-09
"Северинівська медіальна група" є спільним проектом Вінницького представництва ГМ ОПОРА та ГО «Подільска агенція регіонального розвитку». Даний проект орієнтований на молодих людей із сільської місцевості.Учасники програми є учнями віком від 12 до 16 років. Через серію семінарів проведених фахівцями – психологами та журналістами буде змога змінити місцеву газету, в якій можна буде опубліковувати статті публіцистичного і культурного змісту, а також новини з життя рідного села чи школи .
Участь в Школі Community Organizing

Участь в Школі Community Organizing

2009-10-05
В рамках діяльності Громадської мережі ОПОРА було проведено школу Community Organizing (Організації Громад). Навчання проводилось в період з 28 вересня по 2 жовтня у Львові. Для учасників школи, тобто зацікавлених громадських активістів з України, американські та європейські тренери-практики вперше проводили лекції та семінари на дану тематику.
Вибори: коментарі з місця подій

Вибори: коментарі з місця подій

2009-08-01
У вівторок, 1 грудня в Інформаційній агенції Українські новини відбулась прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА на тему "Вибори: коментарі з місця подій". На заході було оприлюднено звіт за результатами першого етапу всеукраїнської Кампанії громадського спостереження за виборами Президента України-2010.
Підсумки громадського спостереження за ЗНО на Вінниччині-2009

Підсумки громадського спостереження за ЗНО на Вінниччині-2009

2009-07-19
12 червня 2009 року в прес-центрі управління внутрішньої політики ОДА відбулася прес-конференція «Підсумки громадського спостереження за зовнішнім незалежним оцінюванням абітурієнтів на Вінниччині – 2009. Висновки та рекомендації , під час якої, представники Громадянської мережі «ОПОРА» представили фінальний звіт за результатами кампанії громадського спостереження за ЗНО.
Тест на зрілість

Тест на зрілість

2009-06-26
Відповідальний за пункт тестування отримує менше 150 гривень за одне оцінювання. Тож, доля більше трьох сотень дітей на кожному пункті в руках, нажаль, мало вмотивованих осіб. До наступної кампанії зовнішнього незалежного оцінювання може вступити в дію закон, що передбачатиме кримінальну та адміністративну відповідальність за порушення процедур Зовнішнє незалежне оцінювання рівня знань в цьому році випробувало на собі майже пів мільйона бажаючих здобувати вищу освіту в Україні. З восьми запропонованих предметів найпопулярнішими виявилися обов'язкова українська мова та література і математика.
ЗНО та участь громадськості

ЗНО та участь громадськості

2009-04-26
Чи готова система вищої освіти до таких завдань, чи надають вітчизняні університети конкурентноздатний рівень знань на світовому ринку? На жаль, жоден з українських ВНЗ не входить до рейтингів "топ-500" університетів світу (Academic Ranking of World Universities), що оцінює кількість статей в міжнародних наукових журналах, здобутих премій та медалей у наукових конкурсах. Також українські ВНЗ відсутні у "топ-100" світових та "топ-200" європейських ВНЗ (THE - QS World University Rankings 2008), серед критеріїв оцінки рейтингу: частка наукових публікацій, оцінка якісного рівня випускників роботодавцями, оцінка науковців, запит на послуги університету абітурієнтами, навчання іноземних студентів у ВНЗ та стажування власних за кордоном.

© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua