Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » Заступник голови Вінницької ОДА став депутатом міськради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Заступник голови Вінницької ОДА став депутатом міськради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Випадків припинення повноважень депутатів Вінницької міської та Вінницької обласної рад з часу минулих місцевих виборів було відносно небагато. Так, за весь період роботи депутатів поточної каденції зафіксовано 6 випадків припинення депутатських повноважень в обласній раді та 4 випадки у міській.

Зокрема, у січні 2020 року припинено депутатські повноваження Віталія Погосяна (фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність») у зв’язку з його заявою, оскільки він був призначений першим заступником голови Харківської облдержадміністрації. Через 4 місяці після цього, 22 травня 2020 року, сесія Вінницької міської ради замість Віталія Погосяна зареєструвала депутатом Ігоря Івасюка, наступного у списку кандидатів від міської організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

А зареєстрований нещодавно депутатом Вінницької міськради 7 скликання Ігор Івасюк наразі є заступником голови Вінницької облдержадміністрації Владислава Скальського (призначеного на посаду голови ОДА указом Президента Володимира Зеленського). На цій же посаді Ігор Івасюк працював і при попередньому голові ОДА, призначеному попереднім Президентом.

На сайті міськради розміщена біографія депутата Ігоря Івасюка, датована 2012 роком. У ній вказано, що він безпартійний, із квітня 2005 р. працював начальником управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, а з 29 серпня 2014 р. – заступником голови Вінницької обласної державної адміністрації.

Варто також зазначити, що депутатом міськради Івасюк став уже вчетверте – раніше він обирався депутатом 3-го, 4-го та 5-го скликань.

Нагадаємо, що фракція БПП «Солідарність» в обласній раді торік теж поповнилась досвідченим безпартійним політиком. Колишній віцепрем’єр Володимир Кістіон на позачергових виборах до Верховної Ради України у 2019 р. балотувався в 11-му виборчому окрузі (частина міста Вінниці) як самовисуванець і безпартійний, проте його підтримував Володимир Гройсман, очільник політичної партії «Українська стратегія Гройсмана». Нардепом Кістіон тоді не став, а серед його конкурентів, які поступилися кандидатові від «Слуги народу», був і висуванець БПП «Солідарність» Андрій Гижко, колишній заступник голови ОДА.

Згодом, 26 вересня 2019 р., Володимир Кістіон став депутатом обласної ради від БПП «Солідарність» (замість Геннадія Вацака, обраного нардепом), оскільки у 2015 р. балотувався за списком від обласної організації цієї політсили. На сайті облради зазначено, що депутат Кістіон є позафракційним, графа «Партійність» не заповнена.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Наталія Величко, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у  Вінницькій області

тел.: 0636286785

e-mail: v.nataliia@gmail.com


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua