Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » Вінниччина: у Лука-Мелешківській ОТГ не знята агітація

Вінниччина: у Лука-Мелешківській ОТГ не знята агітація

У день виборів, 29 жовтня, в одній із громад Вінниччини ОПОРА зафіксувала агітаційні матеріали на електроопорах.
 
Так, зокрема, у селі Лука-Мелешківська, що належить до однойменної ОТГ, на електроопорах спостерігачі виявили агітаційні матеріали кандидата на посаду депутата від Всеукраїнського об’єднання «Самопоміч» Миколи Міщенка.
 
Раніше ОПОРА повідомляла про розміщення агітаційних матеріалів цього кандидата у непризначених для агітації місцях.
 
Водночас, відповідно до частини 2 статті 54 Закону України «Про місцеві вибори», передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування. Ведення передвиборної агітації до початку і після закінчення встановлених у цій статті строків забороняється». Крім того, згідно з пунктом 3 частини 9 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори» забороняється проводити передвиборну агітацію з порушенням строків, установлених частиною другою статті 54 цього Закону, у будь-якій формі.
 
Як зазначає радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба, про те, щоб прибрати агітацію, повинні подбати як комунальні служби, так і самі кандидати.
 
Відзначимо, що в Громадянській мережі ОПОРА працює «гаряча лінія», на яку можна звертатися в разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів – (044) 591-44-44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).

За коментарями звертайтеся:

Наталія Величко,

координаторка громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Вінницькій області

тел. +38063 628 67 85

 v.nataliia@gmail.com

 

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори17; #elect_ua; #opora; #опора)

 

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 29 жовтня 2017 року. Починаючи з 11 вересня у 24 областях працюватимуть 69 довготермінових спостерігачів. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua