Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » Вінниччина: У двох ОТГ досі не зареєструвався жоден кандидат

Вінниччина: У двох ОТГ досі не зареєструвався жоден кандидат

Станом на 2 жовтня у двох із дев’яти об’єднаних територіальних громад Вінницької області не зареєстровано ні кандидатів у депутати місцевих рад, ні кандидатів на посаду голови ОТГ. 

Як повідомляють довготермінові спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, станом на 15 годину 2 жовтня 2017 року на Вінниччині дві з дев’яти територіальних виборчих комісій досі не зареєстрували жодного кандидата. Так, зокрема, ніхто ще не подавав документи на реєстрацію кандидатом до Росошанської сільської та Гніванської міської виборчих комісій.

До Шляхівської сільської виборчої комісії подали документи двоє кандидатів у депутати від «Об’єднання «Самопоміч» та один кандидат від партії «БПП «Солідарність» на посаду сільського голови.

До Іванівської сільської виборчої комісії подали документи двоє кандидатів-самовисуванців у депутати та один кандидат-самовисуванець на посаду сільського голови.

До Глуховецької селищної виборчої комісії подали документи шестеро кандидатів-самовисуванців у депутати, а до Лука-Мелешківської сільської виборчої комісії – п’ятеро самовисуванців. Проте у цих ОТГ ще ніхто не зареєструвався кандидатом на посаду селищного/сільського голови.

До Краснопільської сільської виборчої комісії подали документи четверо самовисуванців у депутати та один самовисуванець на посаду сільського голови.

Найбільше кандидатів у депутати зареєстровано у Брацлавській селищній виборчій комісії – 11 самовисуванців та Староприлуцькій сільській виборчій комісії – десятеро кандидатів-самовисуванців. На голову Брацлавської селищної ради подав документи лише один кандидат-самовисуванець, а на голову Староприлуцької сільської ради наразі не зареєстровано жодного кандидата.

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що подання до територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного і міського голови триватиме до 4 жовтня включно. А до 5 жовтня включно територіальні виборчі комісії прийматимуть рішення про їх реєстрацію або про відмову в реєстрації. Такі терміни визначено у Календарному плані основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року.

Відзначимо, що в Громадянській мережі ОПОРА працює «гаряча лінія», на яку можна звертатися в разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів – (044) 591-44-44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора). 

За коментарями звертайтеся:

Наталія Величко,

координаторка громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Вінницькій області

тел. +38063 628 67 85

 v.nataliia@gmail.com

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори17; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 29 жовтня 2017 року. Починаючи з 11 вересня у 24 областях працюватимуть 69 довготермінових спостерігачів. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль

 


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua