Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » Виборчий марафон «Місцеві вибори: оцінка ризиків та перелік рішень»

Виборчий марафон «Місцеві вибори: оцінка ризиків та перелік рішень»

Робота над оновленням головного виборчого закону не припинялась навіть під час карантину. На думку ОПОРИ, Верховна Рада України до кінця травня – початку червня повинна ухвалити остаточні рішення щодо внесення змін до Виборчого кодексу і створити належні умови для підготовки державних органів, політичних партій та потенційних кандидатів до місцевих виборів.

До чергових місцевих виборів у жовтні 2020 року залишається все менше часу. Саме тому Громадянська мережа ОПОРА організовує публічну онлайн-дискусію в форматі виборчого марафону «Місцеві вибори: оцінка ризиків та перелік рішень». Під час якого разом із головними політичними гравцями і організаторами виборчого процесу та представниками з регіонів обговоримо наскільки країна готова до місцевих виборів. Ця дискусія стане майданчиком для повноцінного діалогу про новації та острахи, які досі залишаються актуальними між експертним національним середовищем та регіонами.

Виборчий марафон розпочнеться у п’ятницю, 22 травня, о 12:00. Він складатиметься з 4 тематичних блоків для обговорення:

  1. Як покращити правове поле напередодні виборів та забезпечити якісне дотримання міжнародних стандартів чесної та вільної змагальної кампанії?

  2. Організаційно-адміністративні виклики проведення виборів в умовах пандемії, економічно-фінансової кризи та браку бюджетних коштів. На чому варто економити, а у що необхідно інвестувати? Як врахувати питання безпеки виборчого процесу на різних рівнях: від фізичного до кібер?

  3. Реформа децентралізації та територіально-адміністративний устрій, або як встигнути все?

  4. Партійна система та пропорційні системи, наскільки готове місцеве самоврядування до партизації?

Учасниками обговорень стануть представники центральних органів влади, які безпосередньо впливають на організацію виборчого процесу та представники з різних областей, які реалізовують все на місцях. До участі запрошені члени Центральної виборчої комісії, народні депутати, члени Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, представники Кабінету міністрів та РНБО, представники Асоціації міст України, авторитетні голови виборчих комісій з різних областей, громадські експерти.

Детальна погодинна програма та поіменний перелік учасників кожної панельної дискусії незабаром з’являться на сайті ОПОРИ: https://www.oporaua.org/

Для отримання посилання на онлайн-трансляцію заходу необхідно зареєструватись в онлайн-формі за посиланням: https://forms.gle/DbGWFTE5ruiuwq478 

Захід організований за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і  за підтримки Європейського Союзу, та може не відображати позицію USAID, Уряду США чи ЄС.

Інформаційні партнери заходу: hromadske.ua та gazeta.ua.


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua