Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » У Вінниці пошкодили білборди політичної партії

У Вінниці пошкодили білборди політичної партії

31 січня спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували пошкоджені білборди політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ».

У Вінниці на вулиці Замостянській два білборди політичної партії із написом «Опозиційний блок – мир та розвиток» облили фарбою.

31.01.2019 vinnytsia poshkodzheni bilbordy opozyciynyi blok

Також пошкоджений білборд зафіксовано на вулиці Стрілецькій.

31.01.2019 vinnytsia poshkodzheni bilbordy opozyciynyi blok 2

За словами радниці з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Тетяни Юзвяк, політична партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ» є суб’єктом виборчого процесу на виборах Президента України, адже 25 січня 2019 року Постановою ЦВК № 104 від вказаної партії було зареєстровано кандидата на пост Президента Олександра Вілкула. Проте пошкоджені білборди не містять прізвища або зображення кандидата від партії, тому матеріалами передвиборної агітації їх вважати не можна, отже за допомогою вказаних білбордів партія агітаційної діяльності за свого кандидата не здійснює, а формально лише популяризує свою діяльність.

За таких обставин дії винних осіб не можна буде кваліфікувати як перешкоджання діяльності суб'єкта виборчого процесу, що поєднані з пошкодженням майна за ч. 2 ст. 157 Кримінального кодексу України.   В даному випадку власники рекламних конструкцій можуть звернутися до поліції для встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності та в подальшому стягнути з винних осіб заподіяну шкоду.

За коментарями звертайтеся:

Наталія Величко, координаторка спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області

тел.: +38 063 628 67 85

e-mail: v.nataliia@gmail.com

Галина Сегеда, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області

тел.: +38 097 705 23 66

e-mail: halyna.seheda@gmail.com

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua