Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » У Фейсбуці створили сторінку, подібну до сторінки ОПОРИ

У Фейсбуці створили сторінку, подібну до сторінки ОПОРИ

У соціальній мережі Facebook з’явилася сторінка під назвою «Громадська організація ОПОРА +». Сторінка має дизайн, подібний до дизайну сторінки Громадянської мережі ОПОРА. На цій новоствореній сторінці використовують назву, лого та шрифти, які нагадують ті, що використовує ОПОРА.

Сторінка була створена 9 липня 2019 року. З того часу на ній розміщено два дописи, один з яких містить ознаки «чорного піару» проти кандидата у народні депутати по виборчому округу №18 Руслана Демчака (самовисування).

На цей момент у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб немає відомостей про зареєстровану Громадську організацію «ОПОРА+» («ОПОРА ПЛЮС»).

Громадянська мережа ОПОРА закликає усіх учасників виборчого процесу дотримуватись вимог законодавства та міжнародних стандартів при висвітленні виборчого процесу, а також вести чесну та гідну передвиборчу кампанію.

За коментарями звертайтеся:
Наталія Величко, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Вінницькій області
тел.: +380636286785
 
Галина Сегеда, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області
тел.: +38 097 705 23 66
 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua