Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації

Новини та публікації

Звіт за результатами спостереження за виборами 2010

Звіт за результатами спостереження за виборами 2010

2010-02-05
З початку президентських перегонів 74 довготермінові спостерігачі від ОПОРИ проводять моніторинг у 225 виборчих округах України. Цей звіт є четвертим та підсумковим за період між двома турами. В день голосування ОПОРА організує швидкий статистичний підрахунок голосів та оприлюднить його результати на наступний ранок. Безпосередньо на дільницях працюватиме 1003 представники ОПОРИ, роботу яких підтримуватимуть мобільні групи.
Вінниччина напередодні виборів

Вінниччина напередодні виборів

2010-01-15
12 січня об 11:00 в прес-центрі Управління внутрішньої політики Вінницької облдержадміністрації відбулась прес-конференція "Вінниччина напередодні виборів". Представники Громадянської мережі "ОПОРА" представили звіт за результатами кампанії довготермінового спостереження за президентськими виборами - 2010 на Вінниччині.
Дім Ремесла

Дім Ремесла

2010-01-12
Проект Дім Ремесла розпочато 15 жовтня 2009 року в Северинівці. Його метою є збереження пам'яті про народну культуру, ознайомлення з історією народного ремесла. Учасниками проекту є учні Северинівської школи, а також жителі села. Завдяки такому об'єднанню, учасники матимуть можливість обмінюватись досвідом,культивувати національний спадок. Заняття складаються з блоку майстерень, присвячених визначеним традиційним професіям. Кожна зустріч є триденним заняттям, складається з теоретичної частини і практичної .
ГМ ОПОРА: Моніторина вступної кампанії до ВУЗів

ГМ ОПОРА: Моніторина вступної кампанії до ВУЗів

2009-11-19
Другий рік поспіль Громадянська мережа ОПОРА проводить моніторинг вступної кампанії до вищих навчальних закладів, взявши на себе зобов’язання прослідкувати за прозорістю та дотриманням усіх вимог чесного вступу до ВНЗ.
Україна за 90 днів до виборів

Україна за 90 днів до виборів

2009-11-09
Україна за 90 днів до вибів Громадянська мережа ОПОРА розпочинає загальнонаціональну кампанію довготермінового громадського спостереження за виборами Президента України 2010. Протягом 90 днів виборчих перегонів на всій території України працюватиме 82 довготермінових спостерігача, що аналізуватимуть рівень організаційної підготовки до дня виборів, дотриманням законодавчих норм кандидатами та учасниками виборчого процесу, агітаційну складову кампанії.
Школа журналістики

Школа журналістики

2009-10-10
"Школа журнілістики" є спільним проектом Вінницького представництва ГМ ОПОРА та ГО «Подільска агенція регіонального розвитку». Даний проект орієнтований на молодих людей із сільської місцевості, а саме з Северинівки Жмеринського району Вінницької області. Учасники програми є учнями віком від 12 до 16 років. Через серію семінарів проведених фахівцями – психологами та журналістами буде змога змінити місцеву газету, в якій можна буде опубліковувати статті публіцистичного і культурного змісту, а також новини з життя рідного села чи школи .
Школа журналістики в Северинівці

Школа журналістики в Северинівці

2009-10-09
"Северинівська медіальна група" є спільним проектом Вінницького представництва ГМ ОПОРА та ГО «Подільска агенція регіонального розвитку». Даний проект орієнтований на молодих людей із сільської місцевості.Учасники програми є учнями віком від 12 до 16 років. Через серію семінарів проведених фахівцями – психологами та журналістами буде змога змінити місцеву газету, в якій можна буде опубліковувати статті публіцистичного і культурного змісту, а також новини з життя рідного села чи школи .
Участь в Школі Community Organizing

Участь в Школі Community Organizing

2009-10-05
В рамках діяльності Громадської мережі ОПОРА було проведено школу Community Organizing (Організації Громад). Навчання проводилось в період з 28 вересня по 2 жовтня у Львові. Для учасників школи, тобто зацікавлених громадських активістів з України, американські та європейські тренери-практики вперше проводили лекції та семінари на дану тематику.
Вибори: коментарі з місця подій

Вибори: коментарі з місця подій

2009-08-01
У вівторок, 1 грудня в Інформаційній агенції Українські новини відбулась прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА на тему "Вибори: коментарі з місця подій". На заході було оприлюднено звіт за результатами першого етапу всеукраїнської Кампанії громадського спостереження за виборами Президента України-2010.

© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua