Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » Найбільше керівних посад у ТВК Вінниччини отримали «БПП «Солідарність» та «Батьківщина»

Найбільше керівних посад у ТВК Вінниччини отримали «БПП «Солідарність» та «Батьківщина»

Найбільше керівних посад у дев'яти територіальних виборчих комісіях у громадах Вінницької області, де 29 жовтня відбуватимуться місцеві вибори, отримали представники «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Станом на 21 вересня у Вінницькій області створено дев’ять територіальних виборчих комісій: Іванівська, Глуховецька, Росошанська, Староприлуцька, Брацлавська, Гніванська, Краснопільська, Лука-Мелешківська, Шляхівська. Всі вони сформовані з дотриманням встановлених у ч. 6 ст. 22 Закону України «Про місцеві вибори» календарних строків (не пізніш як за 42 дні до дня виборів).

Як повідомила координаторка громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Вінницькій області Наталія Величко, відповідно до ч. 1 ст. 22 Закону України «Про місцеві вибори» склад ТВК формується за поданнями зареєстрованих у встановленому законом порядку місцевих організацій партій з урахуванням обмежень у кількості не менше дев'яти і не більше 18 осіб.

Так, до складу Іванівської ТВК увійшло 12 осіб, Глуховецької ТВК – 15, Росошанської – 18, Староприлуцької – 12, Брацлавської – 15, Гніванської – 18, Краснопільської – 16, Лука-Мелешківської –  17, Шляхівської – 17.

Керівні посади у складі виборчих комісій отримали представники партії «БПП «Солідарність» (дев’ятеро осіб), ВО «Батьківщина» (семеро осіб), Радикальної партії Олега Ляшка (двоє осіб), Аграрної партії України (двоє осіб), «Об’єднання «Самопоміч» (двоє осіб), «Народного фронту» (троє осіб). По одній особі на керівних посадах зареєстровано від політичної партії «Наш край» та «Опозиційного блоку».

Нагадаємо, 9 вересня розпочався виборчий процес з перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

Відзначимо, що в Громадянській мережі ОПОРА працює «гаряча лінія», на яку можна звертатися в разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів – (044) 591-44-44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора). 

За коментарями звертайтеся:

Наталія Величко,

координаторка громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Вінницькій області

тел. +38063 628 67 85

v.nataliia@gmail.com

Веб-сайтФейсбук | Твіттер

(#вибори17; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 29 жовтня 2017 року. Починаючи з 11 вересня у 24 областях працюватимуть 69 довготермінових спостерігачів. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua