Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » На Вінниччині виявлено агітаційні матеріали без вихідних даних

На Вінниччині виявлено агітаційні матеріали без вихідних даних

Спостерігачі ОПОРИ у Новогребельській об’єднаній територіальній громаді у Вінницькій області зафіксували поширення друкованих агітаційних матеріалів кандидатів на посаду сільського голови Тетяни Борецької та Віталія Порхуна без зазначення на них відомостей про замовника, тираж та відповідальної за друк особи.

Відповідно до частини 6 статті 54 Закону України «Про місцеві вибори» передвиборна агітація здійснюється за рахунок і в межах коштів власних виборчих фондів, а використання для передвиборної агітації коштів з інших джерел забороняється.

agitaciia bez vyhidnyh danyh vinnytsa

Згідно із законодавством кандидати у депутати та на посаду місцевих голів  для ведення передвиборчої агітаційної кампанії повинні відкрити виборчий фонд, повідомити про відкриття виборчого фонду комісію та надати відповідній ТВК 1 примірник своїх агітаційних матеріалів.

agitaciia bez vyhidnyh danyh vinnytsa2

Представник ОПОРИ у Вінницькій області звернувся за коментарем до голови Новогребельської сільської територіальної виборчої комісії  Ганни Федорук з питанням, чи відкрили виборчі фонди кандидати на посаду сільського голови Тетяна Борецька та Віталій Порхун. За словами голови ТВК, кандидати не подавали відомостей про відкриття виборчого фонду та не надавали примірників агітаційних матеріалів.

«Ніхто з кандидатів нічого нам не подавав», - зазначила вона.

Згідно з частиною 2 статті 56 цього Закону друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється.

За коментарями звертайтеся:

Наталія Величко,

координаторка громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Вінницькій області

тел. +38063 628 67 85

v.nataliia@gmail.com

Веб-сайтФейсбук | Твіттер

(#вибори17; #elect_ua; #opora; #опора)


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua