Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Напрямки роботи » Спостереження за виборами » Спостереження за Виборами 2012 » Зареєстровані кандидати по Вінницькій області 2012 » ОВО №18 » Квашук Олександр Євгенович

Квашук Олександр Євгенович

 

Одномандатний виборчий округ 18
Партія, що висунула Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК  09.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом  
Відомості про кандидата народився 19 квiтня 1982 року в смт Липовець Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, провідний спеціаліст з нерухомості, ТОВ "Самсон Ріелті", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України

від партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

по 18 одномандатному виборчому округу

Квашука Олександра Євгеновича

 

Партія «УДАР», від якої я йду на вибори,  виступає за зміни української політики в інтересах суспільства та відповідно до європейських стандартів.

Я, як представник територіальної громади Вінничини, гідно представлятиму і відстоюватиму інтереси кожного її мешканця в новообраному Українському парламенті. Використовуючи власний досвід боротьби з бездіяльністю чиновників, свавіллям і безвідповідальністю суддів, халатністю та правопорушеннями у правоохоронних органах. Коли чиновник хоче вирішити питання – він його вирішує, а коли не хоче – шукає причини, виправдання, чому не може.

Гарантую, що приділятиму максимум зусиль для вирішення усіх проблемних питань в окрузі. Працюватиму на результат – вирішуючи звернення кожного мешканця, який потребуватиме моєї допомоги.

Я людина з народу і відстоюватиму інтереси народу. Ми достойні кращого життя. Для цього потрібна воля і відповідні рішення законодавців. Для того щоб прийняти такі рішення – потрібен свій представник у законодавчому органі держави. Який захищатиме права і відстоюватиме інтереси територіальної громади а не олігархів.

Постійно підтримуватиму зв'язок із мешканцями округу. Використовуючи соціальні мережі, проводячи особистий прийом і спілкуючись з громадянами на місцях. Кожен, кому потрібно буде терміново вирішити питання - зможе зв’язатися зі мною по контактному мобільному телефону, який буде знаходитись в приймальні громадян народного депутата України.

Потрібно змінювати не лише людей у владних кабінетах, потрібно змінювати систему влади. Для цього потрібно обирати нових людей, з іншими підходами до вирішення тих чи інших суспільних проблем, новими принципами та методами управління і роботи, з іншою культурою мислення та найголовніше - відповідальних перед громадою людей.

Стратегія регіонального розвитку Вінниччини повинна включати в себе: формування сучасного технологічно розвиненого аграрного комплексу, розвинену промисловість, потужну економічну та соціальну сфери життєдіяльності, захист прав і законних інтересів кожного її мешканця, вивчення громадської думки, громадські обговорення за участі органів самоорганізації населення, проведення просвітницької роботи, інформування населення.

Поділяю мету партії УДАР про необхідність системних змін в Україні та досягнення європейських стандартів життя.

Корупція, розкрадання державного бюджету, безвідповідальність чиновників, свавілля суддів, бездіяльність правоохоронних органів і безправ’я громадян - стримує нормальний розвиток Вінницького регіону та нашої країни в цілому.

Щоб змінити цю ситуацію, в фракції партії УДАР у Верховній Раді України я спрямую зусилля на такі напрямки:

 

І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ

Провести антикорупційну люстрацію. Звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів.

Відкрити для громадян інформацію про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів - кошти підуть на розвиток громади, а не в кармани чиновників.

Зокрема, на забезпечення роботи підприємств і створення нових робочих місць, підтримку молоді, допомогу пенсіонерам, розвиток сіл, селищ та районних центрів.

Боротьба з корупцією:

  • Передбачити механізми регулярної звітності центральної і місцевої влади перед виборцями і відкликання з посад тих, хто не виправдовує довіри людей;
  • Створити механізм жорсткого контролю з боку громадськості за формуванням та використанням державного і місцевого бюджетів;
  • Запровадити сувору персональну відповідальність державних службовців за нецільове використання бюджетних коштів та зловживання службовим становищем;
  • Скасувати персональні пенсії та чиновницькі пільги;
  • Прибрати бізнес з влади.
  • Ліквідувати офшорні зони. Денонсування рішення щодо офшорних зон. Таким чином, прибравши корупційні схеми виведення капіталу з нашої держави та уникнення оподаткування.

 

ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

Запровадити:

Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом.

Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.

Центри надання безкоштовної юридичної, правової допомоги для соціально незахищених верств населення в окрузі.

Відкриття приймалень народного депутата України в кожному районному центрі округу. Зобов’язуюсь регулярно проводити особисті зустрічі.

Вільний доступ до державних установ громадянам України для отримання інформації та вирішення проблемних питань.

 

ІІІ. ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ТА СПРАВЕДЛИВИХ СУСПІЛЬНИХ ВІДНОСИН

Стимули для економічного зростання у громаді. Розподіл податків - буде забезпечувати фінансування всіх потреб громади. Надходження від податку на доходи фізичних осіб, залишатимуться на місцях у бюджетах сіл та райцентрів. Нульова ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки; для створених на депресивних територіях – на 5 років.

За рахунок цих коштів та залучених інвестицій, реалізовуватимуться інфраструктурні проекти в окрузі:

  • Якісний ремонт і будівництво житлових будинків, споруд, а також сільських, міських та мiжмiських доріг в окрузі.
  • Модернізація комунальних мереж в районах, у тому числi обладнання мiнi-котельних;
  • Забезпечення цілодобового постачання питної води;
  •  Сприяти будiвництву водопроводiв та при необхiдностi - артезіанських свердловин для покращення якості питної води;
  • Облаштування парків та зон відпочинку в кожному населеному пункті.

Боротьба з бідністю в Україні не лише на словах, а й на ділі. Підняття купівельної платоспроможності населення регіону, як основного споживача товарів і послуг.

Рівноправність усіх перед законом. Забезпечення усім доступу до правосуддя без будь-яких обмежень. Здійснення своєчасного правосуддя.

Спростити процедуру затримання і притягнення суддів та народних депутатів до відповідальності під час вчинення ними злочину.

Забезпечити вільний доступ людей до річок, ставків, водойм в населених пунктах.

Здобуття безкоштовно якісної освіти в державних навчальних закладах. Підтримати            державну систему навчання та перекваліфікації спеціалістів і робітників.

Надання безкоштовно і своєчасно медичної допомоги та якісне лікування професійним персоналом в державних медичних закладах охорони здоров’я.

 

ІV. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ.

Гідні доходи. Кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зможе купити необхідну побутову техніку; пересічна сім’я матиме змогу протягом нетривалого терміну придбати житло і автомобіль у місцевості проживання.

Безпека - в широкому значенні цього терміну. Продовольча безпека, зовнішня і внутрішня безпека країни.

Ціни і якість - під контроль держави. Якість продуктів харчування, ліків і товарів першої необхідності. Контроль над цінами на ці товари.

 

Економічний розвиток:

  • Ініціювати, щоб у бюджеті держави окремим рядком було визначено фінансування нашого регіону. Кошти повинні бути спрямовані безпосередньо до місцевих бюджетів на вирішення соціально – економічних проблем;
  • Сприяти відновленню та державній підтримці традиційних для Іллінецького, Липовецького, Немирівського, Погребищенського та Оратівського районів галузей виробництва – сільського господарства як головної складової агропромислового комплексу, харчової та легкої промисловості, будівельного комплексу, побутового обслуговування і соціальної інфраструктури;
  • Створити умови для раціонального використання природних багатств (лісів, річок, корисних копалин) і трудових ресурсів краю на благо всіх його мешканців;
  • Створити умови для розвитку та діяльності  малого  і  середнього  підприємництва,  підтримку вітчизняного виробника, виготовлення кінцевої продукції виробництва в регіоні;
  • Знизити ставки і спростити механізм для пільгового кредитування сільськогосподарських товаровиробників, селянських, фермерських господарств;
  • Підтримати програми енергозбереження і енергоефективності;

Соціально-гуманітарна сфера:

  • Сприяти зміцненню матеріально-технічного, медичного забезпечення лікувальних установ;
  • Забезпечити проведення ремонтів шкіл та дитячих садків і безкоштовне довезення дітей до них, при такій необхідності;
  • Піклування про соціально незахищених верств населення. Забезпечення державою потребуючих - необхідними людськими потребами для життя.
  • Здійснювати державну підтримку програми вивчення української мови та культури.

Молодіжна політика:

  • Фізичне і культурне виховання молоді.
  • Матеріальне стимулювання молодих фахівців, згідних працювати в сільській місцевості, для яких будуть передбачені «підйомні» - разова виплата п’яти мінімальних зарплат.
  • Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та установах.
  • Справедливе надання молоді доступного житла.
  • Створювати нові та  активізувати роботу діючих соціальних центрів по роботі з молоддю.
  • Першочергове працевлаштування молоді, одиноких матерів та сиріт;
  • Зміцнити систему соціального захисту дітей-сиріт та малозабезпечених сімей;
  • Безкоштовні профілактичні медичні огляди дітей.
  • Завершити перехід до професійної армії.

 

V. УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО – ІДЕАЛЬНА ЄВРОПЕЙСЬКА КРАЇНА.

Забезпечення дотримання конституційних прав громадян і виконання законодавства в інтересах кожного громадянина України.

Ресурсоорієнтована економіка. В основі економічної моделі – піклування про людину, доступні ресурси, вільна територія, покращення суспільного життя.

Запровадження системи справедливого і ефективного розподілення ресурсів, суспільних доходів, засобів для існування.

Одними з основних показників у нашій країні будуть - тривалість і якість життя її мешканців.

Сприяння основним людським цінностям – мир, сім’я, здоров’я, любов, свобода, житло, їжа, одяг, зайнятість і благополуччя.

Захист прав селянина, що працює на сільськогосподарській землі, забезпечити достойну заробітну плату працюючим в аграрному секторі людей, а власникам паїв - достойну винагороду за користування їхнім паєм.

 

Соціальний розвиток села. Створення спеціалізованих молочнотоварних, племінних господарств, мережі переробних сільгоспкооперативів, а також сприятливих умов для всіх видів кооперації сільськогосподарських виробників.

 

Сприяння реалізації вирощеної продукції по ціні, яка покриває витрати і дає змогу розвиватись сільському господарству.

 

Підвищення заробітних плат і престижу робочих професій. Кожна робота повинна гідно оплачуватись.

Запобігання дискримінації. Реальна рівність жінок і чоловіків.

Сприяння інноваціям, новим ефективним технологіям та модернізації.

Проведення референдумів по суспільно важливим питанням в Україні. Результати референдуму матимуть силу прямої дії.

 

ВСІ ГОВОРЯТЬ, ЩО НЕОБХІДНО ЗМІНИТИ КРАЇНУ НА КРАЩЕ.

МИ ЦЕ ЗРОБИМО.

 


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua