Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Напрямки роботи » Спостереження за виборами » Спостереження за Виборами 2012 » Зареєстровані кандидати по Вінницькій області 2012 » ОВО №11 » Добровольський Віталій Олександрович

Добровольський Віталій Олександрович

 

Одномандатний виборчий округ 11
Партія, що висунула Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК  
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом  
Відомості про кандидата Народився 28 липня 1951 року в місті Вінниці, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, експерт приватного центру "Експертиза", член Партії вільних демократів, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата в депутати до Верховної Ради України по мажоритарному виборчому округу № 11 Добровольського Віталія Олександровича

Бути справедливим складно, але можна. Будь справедливим!

За для того, щоб зупинити сповзання країни в економічну і політичну прірву, політику пропоную будувати на принципах справедливості, свободи і солідарності:

І. Держава - СУСпільство

1. Проведення децентралізації влади і фінансової системи в державі. Створення нового механізму формування бюджету.

2. Державною мовою є лише українська з гарантією розвитку інших мов.

3. Створення вимог та умов відповідальності державних службовців.

4. Реформування правоохоронних органів і судової системи через зміни принципу їх формування введенням інституту присяжних та рівності усіх перед законом.

5. Ініціювання зменшення кількості внутрішніх військ і збільшення фінансування української армії.

ІІ. Економіка

1. Сприяння та захист розвитку малого та середнього бізнесу через зменшення кількості податків, шляхом проведення аудиту фінансових можливостей України і прийняттям відповідних законів та відновлення виробництва із залученням інвестицій для створення нових робочих місць.

2. Ініціювання законодавчих актів зі створення малої авіації.

3. Прийняття відповідних законів з контролю за коштами, що вивозяться з України в офшорні зони.

4. Прийняття відповідних законів з контролю стратегічних підприємств та підприємств монополістів енергоутворюючої галузі, транспорту, зв’язку, транзитних мереж та інформаційного простору. Розвиток власної потужної енергетики і енергозберігаючих технологій.

5. Проведення аудиту земельних ресурсів України із подальшою забороною продажу земель сільськогосподарського призначення та передачі їх у будь-яку власність окрім державної або комунальної.

6. Модернізація житлово-комунального сектору. Формування економічно обґрунтованих та прозорих тарифів на комунальні послуги.

7. Стимулювання підприємницької ініціативи на селі через створення умов для залучення молоді і відбудови та розвитку сільської інфраструктури.  

8. Формування ефективної молодіжної політики, яка передбачає: гарантування молоді першого робочого місця, надання можливості пільгового кредитування житла, пропаганду здорового способу життя.

ІІІ. Освіта, здоров’я, культура і релігія

1. Створення умов для розвитку здорового покоління через упровадження державних програм із обов’язковим фінансуванням та профілактикою здоров’я у дитячих садках і школах з безкоштовними спортивними секціями.

2. Якісна освіта для кожного через розширення мережі дошкільних освітніх закладів, розвиток позашкільної освіти; якісна професійно-технічна і вища освіта, що гарантують можливості працевлаштування на сучасному ринку праці із посиленням державного контролю за якістю освітнього процесу.

3. Доступність та якість медичної допомоги незалежно від місця проживання і матеріального стану через продумане реформування системи охорони здоров’я з розширенням страхової медицини. Підвищення відповідальності медпрацівників за надані медичні послуги.

4. Інформаційна чесність засобів масової інформації.

5. Відродження духовного розвитку та збереження християнських цінностей - свободи совісті і релігії.

IV. Соціальна справедливість та відповідальність

Справедливе суспільство – це суспільство, в якому немає прірви між багатими і бідними. Соціальна справедливість репрезентує принцип рівності, яка означає впевненість кожного громадянина у тому, що у нього і його дітей є майбутнє. Ми повинні прагнути до справедливого розподілу доходів, щоб молодь могла розраховувати на допомогу на початку свого життєвого шляху, а люди похилого віку мали забезпечену старість і соціальну захищеність неповносправних.

 Повернемо разом впевненість у свої сили, запропонувавши проекти, які дозволять нам рухатися вперед!




© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua