Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Новини та публікації » Депутатами Новогребельської ради хочуть бути 68 представників партій партій і один самовисуванець

Депутатами Новогребельської ради хочуть бути 68 представників партій партій і один самовисуванець

24 грудня на Вінниччині відбудуться перші місцеві вибори в одній об’єднаній територіальній громаді – Новогребельській. Станом на 6 грудня Новогребельська сільська територіальна виборча комісія зареєструвала 5 кандидатів на посаду сільського голови та 69 – у депутати.

Серед кандидатів на посаду голови Новогребельської ОТГ зареєстровано 2 самовисуванців та 3 представників політичних партій. Зокрема на посаду очільника об’єднаної громади претендують:

Анатолій Андріюк – висуванець від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Констянтин Заболотний – висуванець від Радикальної партії Олега Ляшка;

Ернест Кисляк – висуванець від Європейської партії України;

Тетяна Борецька – самовисуванка;

Віталій Порхун – самовисуванець.

Депутатами Новогребельської сільської ради претендують бути 68 кандидатів від політичник партій та 1 самовисуванець. Так, зокрема, від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» балотується 14 кандидатів у депутати, від Аграрної партії України – 7 кандидатів, від ВО «Батьківщина» - 12 кандидатів, від Радикальної партії Олега Ляшка – 5 кандидатів, від політичної партії «УКРОП» - 8 кандидатів, від Всеукраїнського об’єднання «Самопоміч» - 6 кандидатів, від Європейської партії України – 14 кандидатів, від ВО «Свобода» - 1 кандидат та від політичної партії «Народний фронт» - 1 кандидат.

Нагадаємо, що відповідно до ч. 9 ст. 41 Закону України «Про місцеві вибори» територіальна виборча комісія не пізніш як на третій день з дня прийняття документів, зазначених участині першійстатті 38 цього Закону, але не пізніш як за 23 дні до дня голосування приймає рішення про реєстрацію кандидатів у депутати або про відмову в реєстрації кандидата (кандидатів), включених до виборчого списку кандидатів у депутати.

За коментарями звертайтеся:

Наталія Величко,

координаторка громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Вінницькій області

тел. +38063 628 67 85

v.nataliia@gmail.com

Веб-сайтФейсбук | Твіттер

(#вибори17; #elect_ua; #opora; #опора)


© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua