Головна Новини та публікаціїВідеоНапрямки роботиПро насКонтакти ОПОРА - центральний сайт
ОПОРА у Facebook ОПОРА у Twitter ОПОРА у Google+ vkontakte ОПОРА у Picasa
Головна » Напрямки роботи » Спостереження за виборами » Спостереження за Виборами 2012 » Зареєстровані кандидати по Вінницькій області 2012 » ОВО №18 » Чечель Микола Йосипович

Чечель Микола Йосипович

 

Одномандатний виборчий округ 18
Партія, що висунула Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК  07.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом  
Відомості про кандидата народився 6 серпня 1946 року в селі Очитков Липовецького району Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Олчем", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України

по одномандатному виборчому округу № 18

Чечеля Миколи Йосиповича

 

 

  • Створення у виборчому окрузі Міжрайонної громадської організації для вирішення питань щодо відродження соціально-економічного стану території, до якої, згідно статуту, мають увійти представники з усіх населених пунктів округу.

 

  • Здійснення громадського контролю за наповненням, розподілом і використанням усіх видів бюджетів, участь Міжрайонної громадської організації у визначенні цілей, першочергових пріоритетів а також у стратегічному й оперативному плануванні спрямування коштів.

 

  • Стимулювання політики залучення і надходження інвестицій у регіон, завдяки чому зросте зайнятість населення, будуть створюватися нові робочі місця; запровадження програми боротьби з безробіттям і надання першого робочого місця для молоді.

 

  • Встановлення на основі нового, реального прожиткового мінімуму гідного рівня зарплат, пенсій і стипендій, який забезпечує повноцінне, якісне життя населення, задоволення не лише фізіологічних, а й соціально-культурних потреб та подолання бідності.

 

  • Гарантування соціального захисту населення шляхом запровадження цільових, адресних матеріальних допомог, субсидій і дотацій; застосування оцінки рівня добробуту населення як ключового показника ефективності діяльності органів державного управління на державному і регіональному рівнях.

 

  • Необхідність державної гарантії забезпечення продовольчої безпеки країни шляхом розвитку національного агропромислового комплексу, харчової промисловості й торгівлі у площині виробництва та продажу екологічно чистих і якісних товарів, підтримка вітчизняного товаровиробника.

 

  • Активізація природоохоронного бізнесу, енерго- та ресурсозберігаючих технологій за рахунок поширення комерційної господарської діяльності щодо охорони навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, запобігання техногенних й антропогенних забруднень навколишнього середовища.

 

  • Реформування системи охорони здоров’я для забезпечення доступного, якісного медичного обслуговування шляхом запровадження системи медичного страхування та встановлення на законодавчому рівні мінімального, гарантованого державою, безкоштовного обсягу надання медичних послуг громадянам; розгортання профілактичної системи запобігання захворювань; просування ідеї здорового способу життя.

 

  • Створення умов для розвитку наукового потенціалу, збільшення державної підтримки науки (насамперед фундаментальної), забезпечення можливості здійснення взаємодії науки і практики шляхом активізації співпраці наукових установ і закладів освіти з підприємствами та державою, вжиття заходів міжнародної співпраці й обміну.

 

  • Формування в регіоні туристичних центрів за рахунок природної, історичної, археологічної, культурної та рекреаційної унікальності шляхом виведення соціально-культурної сфери на якісно новий рівень значущості завдяки активізації інформаційної обізнаності, будівництву та реконструкції соціально-культурних об’єктів і пам’ятників архітектури, активізації міжнародної діяльності у сфері туризму.

 

  • Відновлення в окрузі комунікацій транспорту та зв’язку, що також передбачає розвиток обслуговуючих галузей промисловості та збільшення зайнятості.

 

  • Проведення боротьби з корупцією, встановлення жорсткого контролю за діяльністю високо посадовців і чиновників, створення механізму громадського впливу на владу.

 

  • Забезпечення участі населення округу в розвитку країни шляхом проведення постійних консультацій мажоритарного депутата із Міжрайонною громадською організацією для подальшого використання впливу свого представника у Верховній Раді України.

© Громадянська мережа "Опора"
представництво в Вінницькій області
2006-2014
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на opora.vn.ua